Recenze TrueCam

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 24. července 2020

• Kvalitní záznam
  • Hlasové upozornění na radary a sledované křižovatky
  • Možnost nastavení hlasitosti hlasové komunikace
  • Pevné přichycení na sklo pomocí speciální přilepovací příchytky
  • připojení přes USB-B, pokud máte v autě rozvod zakončený USB-mini nutnost redukce, která se ale špatně shání
  • Menší přesnost GPS - občas nahlásí radar až za místem, kde je fyzicky umístěný
  • Zastaralý prohlížeč pro PC, který má problém se zobrazením mapových podkladů

Poslední dobrá kamera od TrueCam s GPS modulem. Nový model M5 upozorňuje na radary oproti A7S jen velmi slabým pípnutím (nemá hlasové upozornění), které nejde ani zesílit, takže je v podstatě k ničemu.

Ověřený zákazník Electro World Vladi

Přidáno: 21. července 2020

• Dvě kvalitní kamery
  • Měření a záznam rychlosti
  • Rychlá manipulace
  • Nerovný nalepovací držák
  • Kabel druhé kamery je připojený do přední kamery a né do držáku kamery

I po odmaštění skla, nalepovací držák nedrží. Po několika hodinách upadne. Není přilepený v celé ploše.
Kabel druhé kamery je připojený do přední kamery a né do držaku kamery = častá manipulace s kabelem zadní kamery.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. Okna se mohou v jednotlivých vozech lišit, a tak tvarování držáku nemusí vždy vyhovovat. Jestliže se na nálepku dostali nečistoty a ze skla odpadne, tak ji již nedoporučujeme znovu používat, jelikož už nebude držet.
Pro tyto případy přibalujeme do balení náhradní nálepku.

Ověřený zákazník ElektroExpert.cz Josef

Přidáno: 17. července 2020

Zakoupeno v ElektroExpert.cz

Kvalitní už jsem jednu měl ale byla ukradena z auta tak jsem si koupil tu samou .Velká zpokojenost!!!!!!!

Ověřený zákazník TrueCam.cz Michal

Přidáno: 15. července 2020

Zakoupeno v TrueCam.cz

• Kvalitní záznam, SPZ fakt přečtete bez problémů
  • úhel záběru je víc než dostatečný
  • Magnet funguje naprosto bez problémů
  • Parádní manipulace a možnost nastavení sklonu pohledu
  • Nabíječka samostatně s 2mi USB zásuvkami
  • Kameru jsem si vždy dával doprava vedle zrcátka, proto je škoda, že konektor pro zapojení je právě také vpravo, takže kabel jde kolem kamery zpět.
  • Micro usb kabel je fajn, ale má ten váleček pro ochranu napájení a tudíž je to celkem rušivé - nehezké. Řešení je samozřejmě vyměnit kabel

Měl jsem hned problém, že kamera neuložila uživatelské nastavení. Nastavil jsem vypnutí mikrofonu, jazyk a vypnutí pípání. Hned při opětovném zapnutí bylo vše v továru, kromě datumu a času. Po konzultaci s infolinkou pomohlo nahrání nového firmwaru a už vše funguje jak má. Za mě dobrý eshop dodavatele/výrobce, rychlé vyřízení, doručení přes Zásilkovnu. Kamera je menší, ale ne zas tak moc :-) Uvítal jsem, že jsem nemusel brát GPS modul - je to volitelné, za příplatek. Záznam naprostá spokojenost, takže plně doporučuji.

Reakce značky TrueCam

velice děkujeme za Vaši recenzi a věříme, že kamera poslouží svému účelu.

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 14. července 2020

Zakoupeno v Electro World

velikost je přiměřená po instalaci není vidět. slńuje moje představy. hlavně dual.

Reakce značky TrueCam

velice děkujeme za Vaši recenzi. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na [email protected]

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 12. června 2020

(naposledy upraveno 18. července 2020)

• Zatím nic moc.
  • Otravný hlas z GPS modulu, nedá se poslouchat při každém nastartování, GPS rychlost ukazuje velmi nepřesně, dělá si co chce, ve zvuku je při přehrání neustálé vrzání. Sada je vybavena pouze malým CD, většina PC má již jen vstupy na SD. Nelze nainstalovat program k přehrátí videa z kamery.

Předchozí kamera Truecam 5 s dokoupeným GPS modulem pracovala nějak lépe.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi.
Zvuk GPS modulu je možné ztlumit nebo případně přeinstalovat firmwarem, které hlášky zcela odstraní.
Odchylky v rychlosti mohou být způsobeny rušením signálu GPS některým ze senzorů vozu. V takovém případě doporučujeme změnit polohu kamery.
Vrzání ve videu dobré není, proto bychom Vás poprosili o zaslání ukázkového videa na [email protected], kde situaci prověříme.

jflandera jflandera

Přidáno: 20. května 2020

• Slušný obraz, dobře se vyndavá SD karta, takže není třeba používat kabel a někam kameru nosit.
  • Používal jsem GPS modul, ale jeden nefungoval při koupi a ten druhý už mi přestal taky. Přehřátí při používání a nefunkční. Důvod jsem nezjistil.
  • Velikost prostoru na okně auta.

Bez GPS modulu funguje spolehlivě. Zabírá spoustu místa při instalaci na okno.

Reakce značky TrueCam

velice nás mrzí Vaše zkušenost z naším výrobkem.
V tomto případě bychom Vám doporučili GPS modul odeslat k reklamaci do servisního středisko VSP Data.
S pozdravem a přáním pěkného dne,

Ověřený zákazník OKAY.cz inka

Přidáno: 9. května 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

• Několik let fungovala dobře,dobrý hlášky v celou hodinu...
  • Nenahrávala...

Protože přestala fungovat,chtěli jsme tu stejnou,že zase třeba pár let vydrží.Objednali,zaplatili ,pak volali z Okay,že prý nikde není.přitom je tam u objednání stále hláška,že je 1ks v obchodě,ale v kterém?Takže nejsme spokojeni s nákupem,který se neuskutečnil.

Petr Petr

Přidáno: 30. dubna 2020

• Výborná kvalita obrazu i v noci
  • Vynechává záznam, někdy natáčí, jindy ne. Již několikrát jsem řešil s podporou, stále stejný výsledek. Kamera prakticky k ničemu. Teď mám rozbité sklo a nemám záznam.

Po zkušenosti rozhodně nedoporučuji tenhle výrobek. Možná vadný kus, ale zkušenost otřesná. Za ty peníze bych asi měl dvě z Číny, sice s horším záznamem, ale funkční. Odpověď centra, že jsem jel asi po horší silnici a kamera se třásla a proto se vypnula, není adekvátní. Na stejném úseku mezi Pa a HK je krásná silnice a někdy nahrává jindy ne, pak třeba chybí deset minut. Taky každá sekvence je jinak dlouhá, byť jsou nastaveny tři minuty. Další produkt od tohoto výrobce už nekoupím a to doporučuji i ostatním.

Reakce značky TrueCam

tato situace nás mrzí. Avšak v předešle konverzaci s technickou podporou, Vám náš pracovník doporučil vyzkoušet deaktivaci detekce pohybu, která odpovídá Vámi popisovanému chování a narušuje správný chod časové smyčky. Tím, že jsme od Vás od listopadu již neobdrželi žádnou zprávu, považovali jsme tento problém za vyřešený.
Pokud máte s kamerou stále komplikace i přes doporučené nastavení, prosíme o znovu kontaktování naší technické podpory.

Ověřený zákazník Ahifi Ověřený zákazník

Přidáno: 29. dubna 2020

Zakoupeno v Ahifi

• Velmi dobré

Ověřený zákazník Nejlepšíautokamery Honza

Přidáno: 28. dubna 2020

Zakoupeno v Nejlepšíautokamery

• rychlé spárování s mobilem přes Wi-Fi
  • široký úhel záběru a kvalita natáčení

Ověřený zákazník Expert.cz Dj.Lee

Přidáno: 27. dubna 2020

Zakoupeno v Expert.cz

• Kvalita , kvalita , kvalita

romeos romeos

Přidáno: 24. dubna 2020

(naposledy upraveno 25. dubna 2023)

Kameru používám cca 2 roky..
Kamera funguje, ale dělá si co chce.
Obraz je průměrný a zvuk děs a hrůza, zesiluje okolní šum, že pro něj není slyšet dění v autě.
Kamera se docela hodně zahřívá a to i při vypnutém displeji.
Po roce a pul úplně odešel vestavěný akumulátor a musí být stále zapojená.
Bohužel ji nemohu doporučit.

Reakce značky TrueCam

Vaše zkušenost nás mrzí. Pokud stále přetrvává, poprosíme o kontaktování naší zákaznické podpory na [email protected]. Mělo by se jednat pouze o nesprávné nastavení, které bychom měli být schopni vyřešit.

Ověřený zákazník Electro World Martin

Přidáno: 20. dubna 2020

Zakoupeno v Electro World

• snadná instalace a jednoduché ovládání
  • nahrávání do smyčky
  • jako každá jiná autokamera má potíže s natáčením v mlze

Ovládání je intuitivní a zvládne to kdokoli. Kamera pořizuje velice kvalitní záběry, doporučuji.

Bob Bob

Přidáno: 20. dubna 2020

• Strašák na řidiče
  • Neustále problémy, resetování a reklamace.
  • 2 zničené micro SD karty.
  • Slíbené funkce jako rozpoznávání značek nikdy neuvolněno.
  • Hlídání jízdních pruhů funguje tak na 50%.
  • 6 měsíců po skončení záruky se kamera definitivně odmlčela.
  • Šmejd největšího kalibru.
  • Vlastním i TrueCam A6 a to samé.
  • Čínský předražený šmejd.

Kamery od TrueCam jsem si vybral na základě recenzí, ale očividně nebyly hodnoceny z dlouhodobého hlediska. TrueCam už nikdy více. Předražený nekvalitní produkt.

Reakce značky TrueCam

Velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s kamerou.
V závislosti na četnosti užívání kamery se doporučuje v pravidelných intervalech provádět formátování karty. Pokud se tak neděje a nebo se přesáhla životnost karty, může docházet k neukládání záznamů a případnému restartování kamery.
Funkce rozpoznávání jízdních pruhů je ve verzi beta. Za nízké světelnosti nemusí být jízdní pruhy rozpoznány.
Rozpoznávání značek nebylo nikdy plánováno. Na displeji kamery v režimu tachometr se zobrazují pouze údaje o omezení rychlosti vynucené fotopastí.

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. dubna 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

• klasické důležité funkce autokamery, jako nahrávání do smyčky, G senzor apod.
  • magnetický držák zajišťuje velice rychlou instalaci

Skvělá kamera, jednu mám už delší dobu, a teď jsem koupil i druhou pro manželku

Ověřený zákazník Huramobil.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. dubna 2020

Zakoupeno v Huramobil.cz

Vše v naprostém pořádku a dokonalý záznam videa. Už mám podobnou malou kamerku ve druhém autě , která je taky na magnet a vše bez problémů. Hlavně jsem chtěl malou a nenapadnou kameru se SUPER záznamem a tato to vše splňuje. Doporučuji.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. dubna 2020

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• malý rozměr
  • kvalitní záběr
  • jednoduché ovládání
  • čas ukáže

Vybíral jsem podle recenzí na Heurece. Rozhodujícím byl poměr ceny a výkonu. S kamerou jsem zatím spokojen, dále ukáže čas.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit