Recenze TrueCam

+ Používal jsem A5S s velkou spokojeností,proto jsem zvolil A7S

- Malá výdrž vestavěné baterie

Přidáno: 19. června 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• Malá, pěkná, magnetický držák pro rychlé sejmutí
  • slušný obraz i bez dříve nutných cpl filtrů
  • stavová dioda je v noci konečně v intenzitě, která neruší (ve dne občas ale není poznat, zda bliká)
  • v balení bez podpory gps. minulé generace to řešily dokoupením gps modulu (pokud už nebyl v balení), tady to ale není možné, protože gps modul je součástí držáku - musíte tedy nejen kupovat celý nový držák (890.-), ale také ho znovu lepit (plus vám zůstane ten bez gps k ničemu) - výrobce by měl alespoň důrazně nabízet možnost koupit rovnou verzi gps - bez této funkce je kamera v zásadě k ničemu.
  • výrobcem doporučovaný software je k NIČEMU - s podivem to je zejména proto, že značka již delší dobu měla všechny atributy autokamer vyřešeny, tady je to jeden z mnoha kroků zpět.
  • při označení záznamu proti smazání se zamkne pouze aktuální smyčka, pokud tedy k události došlo v posledních pěti vteřinách té předchozí a vy teprve v té následující stisknete zámek, záznam se neuloží (uloží se jiný).
  • kamera má tendenci se v držáku rozkmitávat, což se dá vyřešit asi jen "napnutím" napájecího kabelu, který pak slouží jako stabilizátor. S tím je ale třeba počítat dopředu, protože pak nemůže být kamera nalepená rovně - napnutý kabel ji lehce vychyluje ze středu.
  • nenabízí dříve běžnou funkci upozornění na radary nebo alespoň "spořič" s uvedením rychlosti.
  • v záznamu je natrvalo vidět logo Truecam, dříve šlo deaktivovat

Přidáno: 19. června 2019

Zakoupeno v TrueCam.cz

• opravdu kvalitní nahrávání a to i v noci
  • občas se seká nebo svítí fialově a 2x se stalo že přestal fungovat reprák na gps

• VW Passat, vyhřívané sklo fólií, nepřipojí se k satelitu

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. Velice nás mrzí, že jste zaznamenal tento problém s příjmem GPS signálu. Bohužel vyhřívané sklo může negativně ovlivňovat příjem GPS signálu a v místech se slabším signálem nemusí být připojení vůbec uskutečněno. Z tohoto důvodu tuto informaci uvádíme také v návodu.
V tuto chvíli Vám můžeme nabídnout vrácení GPS modulu v rámci 14 denní lhůty. V případě, že se rozhodnete této nabídky využít, prosím kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Zakoupeno v MALL.CZ

• Kamera je opravdu kompaktní a má velmi dobré uchycení na sklo.

Zakoupeno v TrueCam.cz

• Jedna z posledních novinek, na kterou jsem narazil. Tato kamera mě docela překvapila, s touto značkou jsem předtím měl zkušenosti. Je malá, takže ji beru do kapsy, když odcházím z auta.
  • Malý displej, ale ten mi nevadí.

• Malá, ale výkonná
  • Kvalitní záběr na fullHD
  • Hodně funkcí
  • Malá kapacita baterie
  • GPS za příplatek
  • Mimo fullHD režim to má špatný obraz
  • Nedostatečná stabilizace obrazu

Ověřený zákazník Smarty.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. června 2019

Zakoupeno v Smarty.cz

• cena,vysoké rozlišení,fullHD video
  • kvalitní obraz
  • čitelný i za horší světelnosti
  • gps i po aktualizaci češtiny mluví anglicky,přívodní šňůra na nabíjení do autozapalovače je pevně spojená s koncovkou, tím pádem je zásuvka autozapalovače obsazená a není možné nabíjet nic jiného přes zásuvku autozapalovače,slabá baterie,plast,složitější demontáž v případě každodenní demontáže (jistící pojistka nevydrží dlouho),elmi nepohodlná montáž kamery na držák.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. Pokud máte problém s nastavení jazyka GPS modulu prosím kontaktujte naši zákaznickou linku.

Přidáno: 7. června 2019

zatím zkouším

Ověřený zákazník Homedia Ověřený zákazník

Přidáno: 4. června 2019

Zakoupeno v Homedia

Produkt mám krátce, teprve se s ním seznamuji v provozu.

Ověřený zákazník Homedia Ověřený zákazník

Přidáno: 2. června 2019

(naposledy upraveno 2. června 2019)

Zakoupeno v Homedia

• ačkoliv kamerka vypadá na první pohled dobře ,menu dobře nastavitelné
  • hlásí asi po 1 minutě připojení k GPS
  • Ačkoliv kamerka vypadá na první pohled dobře přesně se naplňuje moje prognóza zn.DODO, dodělej doma, bakelit. zámky do sebe nezapadají, (měli být z kovu aby to bylo jako v reklamě :cvak,cvak), ještě jakš takš směr tam nacvaknout ,zpět už nikoliv,musím sundat kamerku i s přísavkou a docela velkou silou sundat
  • nikde se nepíše jak naformátovat SD kartu jestli NTFC nebo jinak, ne každej má doma čtečku ,snad to přes ní naformátuju,ale musím jí koupit, zatím tedy nenahrávám, zvukový doprovod jsem musel vypnout, opakuje se 2x,
  • nejsem z těch co všechno hned reklamujou,snad se mi to podaří rozhejbat
  • nemůžu skoro nic hodnotit,protože jsem zatím nenahrál nic
  • kamerka by měla být nastavena na doporučené hodnoty výrobce
  • malé cd nemohu dát do svého PC ,prostě zrovna nemám držák velké CD

Celkový dojem neodpovídá celkem pěkné video reklamě: "nacvknu a jedem". Jsem částečně zklamaný, protože desítky hodin bude třeba to zprovoznit

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. Pokud máte problém s nastavením kamery a jejím používáním, doporučili bychom Vám kontaktovat naši zákaznickou podporu.

Rudy Vajdak Rudy Vajdak

• ostry obraz,
  • jednoduchost obsluhy
  • pekny design
  • Manual potrebuje doplnit o jednu informaci o zasunuti USB GPS modulu poradne nadoraz.

Cameru jsem zapojil a vse pracovalo jak melo jen display rychlosti a kompas ukazoval 0. Kameru jsem vymenil a stejny problem. Zjistil jsem ze GPS modul bylo potreba zasunout vetsi silou do USB patice nadoraz. Pri jemnem zachazeni tento modul neni zasunuty poradne a rychlost a kompas neukazuje.

Doporucuji vyrobci na tohle upozornit v manualu.

TrueCam A4

TrueCam A4

Zakoupeno v Elektro Oáza

Naprostá spokojenost s tímto produktem

Zakoupeno v Elektro Oáza

• velikost-rozměry je opravdu malá
  • Wi-Fi s dosahem do 10 metrů je k ničemu, protože když jsem do 10 m od auta, tak vidím vlastníma očima, co se s autem děje a nemusím tam mít kameru
  • usb port pro napájení kamery pouze na magnetickém držáku, pokud držák přilepím v autě, tak je mi kamera po vybití baterie k ničemu, musím ji vrátit do auta a přes přilepený držák znovu nabít.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi. WiFi v kameře je určena k přetažení záznamů do Vašeho mobilního zařízení, k základnímu nastavení kamery a k zapnutí či ukončení nahrávání kamery. Aplikace není určena ke vzdálenému monitoringu vozidla.
Kamera TrueCam H5 je určena k používání při připojení k trvalému zdroji napájení. K přenosu souborů z SD karty je součástí balení nástavec pro SD kartu.

psychomag psychomag

Přidáno: 28. května 2019

• relativně dobrý záznam
  • baterie(2x reklamováno, pak už jsem to vzdal)
  • velikost
  • nepoužitelný držák(kamera pořád vypadávala)
  • nepoužitelný držák(rozvrzaný)
  • mapa radarů někde dost nepřesná

1)už od koupě se občas restartovala, pak začala neustále.(2x
reklamováno) pak už jsem to vzdal. Kolega má tu samou a
dělá mu to samé(jen méně). Párkrát se po restartu ani
nezapnula, takže její spolehlivost je 0(když budete potřebovat
záznam), protože jsem její vypnutí zjistil náhodou..

2) je tak velká, že se nedá celá schovat za zrcátko
3) držák - kamera neustále vypadávala z lyžinky nalepovacího
držáku na sklo, dokud nezničila přívodní kabel(koncovku
USB na které se vždy zastavila jako na udičce). Musel jsem ji
trvale nalepit lepidlem
- po průjezdu Španělskem(v teple) se držák
neuvěřitelně rozvrzal a už skoro 2 roky příšerně povrzává na
nerovných silnicích(materiály total šunt)
4)mapa radarů je dost mimo, v Norsku mě radary hlásil pozdě
po průjezdu v Itálii některé vůbec(i při aktualizovaném SW a
mapách)

Už v životě bych si ji nekoupil a znám pár lidí co ji mělo také a jsou již vyléčeni :-/

Přidáno: 28. května 2019

Zakoupeno v TrueCam.cz

• Ostrý obraz i při větší rychlosti za všech podmínek, spolehlivost, detekce radarů po aktualizaci, přesná poloha GPS v přehrávači, velký pozorovací úhel, dobrá cena za kvalitu, 2 hlasy v češtině, nahraje i hlas, dobrá černá skříňka v autě. Doporučuji

Ověřený zákazník BOHEMIA COMPUTERS Ověřený zákazník

Přidáno: 27. května 2019

Zakoupeno v BOHEMIA COMPUTERS

Jednoduse funguje. Sice se zda, ze se vse sije horkou jehlou a tak dokumentace neodpovida funkcim (nektere chybi, jine prebyvaji). Nenabizi funkce, ktere jsou dnes samozrejme i u produktu z nizsich cenovych kategorii (parkovaci rezim, ...), ale mne osobne tyto funkce ani nechybi, takze neresim. K tomu, aby se zbavilo otravneho zvaneni pri zapnuti (v menu se vypnout neda a opravdu nejsem zvedavy na prupovidky o zapinani systemu, nejaka prani k ceste a neco o pasech - nejsem v linkovem autobuse), je nutne prehrat hlasove pokyny osekanejsi verzi, ktera ale pak zase neodpovida verzi fw v navigaci (zadna verze fw, ktera je ke stazeni, neodpovida jazyky teto osekanejsi verzi pokynu), takze jsou nasledne zamichane jazyky (zvolite-li si jednu z cestin, tak na vas vybafne madarstina apod. :-)). To se ale da prezit, jelikoz takoveto nastaveni povazuji za jednorazove a po dobu zivotnosti kamery jiz nemam duvod menit.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. května 2019

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Vlastní kamera splňuje požadavky.
  • Kloub držáku je tuhý, téměř s ním nejde pohybovat.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
ONLINESHOP.cz

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. května 2019

• bohaté příslušenství

vydržela 3 roky
2 reklamace + výměna základní desky
poslední půl rok záseky kamery + formát karty a neustálé vypínání
po 2 letech umřel GPS modul
Kamera běžela každý den od pondělí do pátku a občas i o víkendu
koupil jsem jinou značku

Přidáno: 22. května 2019