Recenze TrueCam

TrueCam A5 Pro WiFi

Verča Veberová Verča Veberová

Přidáno: 6. listopadu 2020

• Nemám
  • Baterie vydrží jenom několik desítek minut bez zdroje, uz od nákupu.
  • Detekce pohybu nefunguje nenechte se oklamat výrobcem. Viz zkušenost níže.
  • Při reklamaci po poničení mého vozu vandalem - byla reklamace zamítnuta, škoda několik desítek tisíc. Kamera se nezapnula. Nereagovala ani na otřesy ani na detekci pohybu. Při zamítnutí jsem se vlastně od servisu dozvěděl:
  • ,Detekce pohybu funguje v pořádku. Pokud je zapnutá funkce detekce pohybu a kamera je vypnutá, tak se kamera nespustí automaticky. Detekce pohybu slouží k záznamu pokud kamera je puštěná. Vypnutou kameru aktivuje pouze otřes/náraz pokud je v parkovacím modu a je nastavená potrřebná citlivost g-sensoru. Závada se během testů v servisním středisku neprojevila, zařízení splňuje parametry stanovené výrobcem."
  • Přitom na stránkách výrobce i tady ve specifikaci je tento text:
  • "Kdykoliv snímač zaregistruje pohyb, autokamera začne automaticky nahrávat, veškeré dění před autem i v době vaší nepřítomnosti."
  • "Neustálý dohled - V tzv. Parkovacím módu pořídíte důležitou nahrávku i v případě, že zrovna nebudete ve vozidle přítomni. Díky vestavěné baterií kamera vydrží sledovat dění kolem sebe až po dobu 24 hodin a v případě podezřelého pohybu či kolize s jiným autem automaticky pořídí záznam a rovnou jej uzamkne.

Kameru rozhodně nedoporučuji, texty výrobce nejsou přesné . Detekce pohybu je prakticky nepoužitelná. Baterie nic nevydrží. A senzor otřesů se spouští maximálně při manipulaci s kamerou nebo dírou na silnici.

Auto jsem rozhoupal co to šlo a kamera nesepla. Někdo mi skákal po kapotě a kamera nesepla. Citlivost přitom nastavena na max. Rozhodně nevěřte že je auto v bezpečí

Reakce značky TrueCam

tato situace nás velice mrzí.
Standardní výdrž autokamer bez připojeného napájení je 5-10min.
Detekce pohybu funguje pouze v případě, kdy je kamera zapnutá a v napájení. Funkce detekovat pohyb se snižuje v případě nižší viditelnosti. Pokud je tedy vůz ponechán mimo veřejné osvětlení, nemusí dojít ke spuštění nahrávání.
Pro tyto případy zde je funkce parkovací režim (neplést s G-senzorem), kde můžete ponechat kameru vypnutou. Pokud je funkce aktivní, tak se na základě otřesu spustí i kamera a nahrávání.
Situaci jsme určitě schopni případně posoudit pokud nám zašlete na [email protected] reklamační formuláře a případně videozáznam o nefunkčnosti detekce pohybu a parkovacího režimu.
Děkujeme.

TrueCam H7 GPS 2.5K

Ověřený zákazník MALL.CZ V.K.

Přidáno: 4. listopadu 2020

• jednoduchost
  • kvalita= cena
  • obraz slušný i na velké televizi.
  • Široké příslušenství

Koupil jsem do rodiny druhé auto, aby mohla jak žena, tak i potomci na něm jet, když někam budou potřebovat. Ve svém autě mám už přes dva roky jednu kameru, která v té době byla dost drahá. Sem jsem chtěl jenom něco levnějšího. Tato zatím funguje bez problémů.

Ověřený zákazník TrueCam.cz Petr

Přidáno: 3. listopadu 2020

• malá
  • dobrý výkon odpovídající ceně
  • šikovná
  • funguje dobře
  • české menu

Koupil jsem kameru v akci. V porovnání cena a výkon je absolutně bezkonkurenční. Je nutné počítat, že za tuto cenu dostanete hezké záběry, které ocení i pokročilý uživatel. Nabídne množství užitečných funkcí. Doporučuji všem, kdo hledá kvalitní kameru.

Ověřený zákazník JIRNO - STORE & SERVIS Tynka

Přidáno: 2. listopadu 2020

Zakoupeno v JIRNO - STORE & SERVIS

• Nízká cena
  • Nízká váha
  • Poměr cena x výkon
  • Vysoké rozlišení
  • Dobrý zvuk

Jednoduchá na ovládání a opravdu snadné nastavení autokamery. Kvalita videa je dobrá a čekám od autokamery, že bude spolehlivě fungovat a nahrávat jízdu. To splňuje.

Ověřený zákazník Obchody24.cz Natálie

TrueCam A7s

TrueCam A7s

lubos.brettl@seznam.cz [email protected]

Přidáno: 28. října 2020

(naposledy upraveno 28. října 2020)

• Prijatelna kvalita záznamu
  • České menu
  • Sw podpora od výrobce
  • Kamera občas vymaže záznam, který není poslední tak jak to má být při zaplnění kapacity paměťové karty
  • Zbytečně moc tlačítek
  • Cena (v době kdy jsem kupoval stala i se polarizacnim sklickem kolem 4tis)
  • Drahý pozáruční servis-pouze jeden co jsem našel
  • Divná databáze radaru - občas hlásí, že je radar a ono široko daleko nic, ale když je radar tak ho nehlásí

Po delší době užívání si myslím, že mohu napsat hodnocení kamery. Kameru jsem měl 4roky a do současné doby fungovala skoro bez problémů. Za celou dobu mi asi 2x kamera přestala natáčet a chtěla naformatovat pam. kartu. Kamera, ale asi po 4 letech se mi při nastartování automaticky nespustila jako dřív a musel jsem kameru ještě zapnout tlačítkem on/off. Na dotaz v autorizovaném servisu mi bylo předběžně řečeno, že se bude jednat o špatnou baterií. Přemýšlel jsem zda mám kameru nechat opravit a nebo si koupit jinou ? Rozhodl jsem se pro první možnost a kameru jsem poslal do aut. servisu. Oprava(diagnostika přístroje +výměna baterie) mě i s dopravou stála 1400Kc!Řekl jsem si dost peněz, ale když bude fungovat zase nějako dobu tak ok, ale bohužel kamera fungovala cca týden a u kamery přestal fungovat display a kamera přestala i nahrávat záznam. Pouze svítila modrá a červená dioda. Na dotaz aut. servisu kam jsem kameru poslal mi bylo řečeno, že kameru mám opět zaslat na jejich servis a vše si zaplatím, kromě baterie, kdyby byla špatná. Na dotaz, že vidím tuto poruchu možná ve spojení s předešlým servisem mi neposlali odpověď. Tento problém jsem též napsal přímo i na truecam pro českou republiku též bez odpovědi. Můj závěr: Truecam A7s je dražší kamera od které jsem čekal kvalitu. Záznam z kamery je dobrý, ale neřekl bych výborný, ale co mě zklamalo byly ceny za pozáruční servis a následna reakce servisu a žádná reakce společnosti truecam na vyliceni problémů s kamerou. Upřímně jsem čekal třeba nějaké gesto, aby nepřišli o svého zákazníka, ale bohužel už bylo po 2 lete garanci a nezajímáte je. Nakonec jsem si koupil kameru novou i s WiFi a to v ceně výše jmenované opravy (výměna baterie.

Reakce značky TrueCam

Vaše negativní zkušenost se servisem nás mrzí. Můžete nám případně zaslat danou komunikaci na [email protected]? Situaci prověříme.

Ověřený zákazník autio.cz autodoplňky Jana

Přidáno: 19. října 2020

Zakoupeno v autio.cz autodoplňky

Je super.

Reakce značky TrueCam

děkujeme za Vaši recenzi produktu. Věříme, že bude s autokamerou i nadále spokojen.
S pozdravem a přáním hezkého dne

Ověřený zákazník CZC.cz Tobi

Přidáno: 12. října 2020

Zakoupeno v CZC.cz

• Ovládání aplikací v českém jazyce
  • Nahrávání v časové smyčce
  • Podpora MicroSD karet s kapacitou až 128 GB

Velmi šikovná kamera do auta, která bez problémů zvládá i kvalitní 2,5k videa za velmi rozumnou cenu. Vzhledem k poměru cena - výkon doporučuji si připlatit a pořídit si právě tuto truecam h7. 2,5k s vyšším rozlišením i lepší výbavou. Je to naprosto úžasné zařízení!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Ověřený zákazník TrueCam.cz Gabriela

Přidáno: 10. října 2020

• Ukládání kvalitních záznamů v rozlišení 2.5K při 30 fps
  • WiFi
  • Široký dynamický záběr
  • G senzor

Za mě ideální kamera do auta za skvělou cenu. Je malá, má kvalitní obraz a přes mobilní aplikaci jde všechno nastavit během chvilky. Za mě velká spokojenost.

Ověřený zákazník Svět Počítačů Dan

Přidáno: 8. října 2020

Zakoupeno v Svět Počítačů

• Jednoduchá kamera
  • přehledný software
  • vše funguje bezvadně

Kamera je velice kvalitní co se záběrů a zpracování týče. Měl jsem možnost vyzkoušet kameru od konkurenční značky a ta kvalita je nesrovnatelná!
Na vyzkoušené skoro nepoužitelnej displej nevidíte co natáčí (efekt negativu). Za to v truecam vše pohodlně nastavíte. Kamerce bych vytkl asi jen zahřívání kamery během přenosu dat pres wifi, jinak ok. Opravdu se vyplatí připlatit si za truecam než brát jinou.

TrueCam H7 GPS 2.5K

Ověřený zákazník MALL.CZ I.K.

Přidáno: 6. října 2020

• malinká
  • výdrž
  • vyladěná mobilní aplikace
  • obrovská databáze
  • kvalitní obraz
  • pěkná nahrávka i v noci, super.

Hezký design, doplněný skvělou funkčností. Byl jsem až překvapený, jak kvalitní obraz kamera přenáší. Noční režim je také velmi dobrý. Instalace aplikace a spárování zařízení bylo velmi jednoduché. Splnila vše, co jsme od ní očekávali.

Ověřený zákazník TrueCam.cz Pavel

Přidáno: 5. října 2020

• sleduje radary
  • superkondensator
  • g sensor
  • přehledná appka
  • Celkově výborný produkt cena vs výkon.
  • Parametry odpovídají popisu.

Koupena v akci, za tu cenu parádí kamera. Kamera splňuje očekávané vlastnosti. Skvělé je, že kamera při odpojení od zdroje a následnému vybití baterie si ponechá nastavení! Výhodou je i návod v češtině. Kvalitní obraz ve dne i v noci, kamera funguje bez problémů přes wifi i data a na několika telefonech, jednoduchá obsluha, slušná cena.

Ověřený zákazník TrueCam.cz Miki

Přidáno: 5. října 2020

Zakoupeno v TrueCam.cz

• pevné radary v databázi

Ověřený zákazník JIRNO - STORE & SERVIS Saskia

Přidáno: 4. října 2020

Zakoupeno v JIRNO - STORE & SERVIS

• poměrně levná
  • ovládání přes aplikaci
  • ostrý obraz
  • hlasové upozornění

Super levná kamera od Truecam s GPS funkcí která se snadno nastaví přes aplikaci a během několika minut je funkční a je možné ji používat jako jednoduché zařízení.Výkon a kvalita funkcí je výborná.

Ověřený zákazník Svět Počítačů Georgij

• poměr cena výkon
  • neviditelná
  • appka v češtině
  • nenápadná

Jsem velmi příjemně překvapen. Kamera je super. Obraz i ovládání nemá chybu,Kamera je velice kompaktní a jednoduše přenosná. noční režim je velice dobrý!

Ověřený zákazník Expert.cz Alenka

Přidáno: 1. října 2020

Zakoupeno v Expert.cz

• manuál v češtině
  • Super kvalita při dobrých světelných podmínkách
  • Stabilizace
  • Zvuk

Za malé peníze docela slušná kamera s mnoha funkcemi včetně nahrávání a nočního režimu. Oboustranná hlasová komunikace. Možnost se na zařízení připojit odkudkoliv.

Ověřený zákazník MALL.CZ pepino

Přidáno: 25. září 2020

spokojen

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. září 2020

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Za stávající cenu nemá chybu.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
ONLINESHOP.CZ

Ověřený zákazník TrueCam.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. září 2020

(naposledy upraveno 15. září 2020)

• Magnet

Ověřený zákazník MALL.CZ Vojta

Přidáno: 14. září 2020

• Kvalita obrazu
  • Možnosti nastavení
  • 2,5 K
  • silná baterka
  • Pohodlné ovládání

Kameru jsem schoval za zpětné zrcátko, tedy vůbec nebrání výhledu. Snadné nastavení přes aplikaci v telefonu. Pro přenos videa je WiFi, není třeba kabel ani kameru vyndávat z auta. Zatím jsem velmi spokojený.

Zobrazuji 301 - 320 ze 500 recenzí 1...14 15 [ 16 ] 17 18...25